#1 2011-04-21 19:59:38

Vince McMahon

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 12
Punktów :   

asdas

Po moim wejściu czuje że nie mogę przegrać tej walki ponieważ muszę udowodnić fanom że zasługuje na pas TNA. Słychać charakterystyczny *GONG*. Wchodzę do środka ringu odstraszając Chris'a który jest zdenerwowany. To widać i czuć. Wchodzimy w zwarcie, mamy klincz który wygrywam poprzez wbicie przeciwnika w narożnik. Chris jest dobrze ułożony do Shoulder Thrusts'u, wykonuje ten atak i odchodzę do narożnika czekając aż przeciwnik wstanie. W narożniku uśmiecham się do fanów dopingujących mi. Przeciwnik powoli wstaje, podchodzę do niego i wyginam mu prawą ręke tak aby czuł ból. Po czterech sekundach zakładam na tej ręce dźwignie by go powoli osłabiać. Puszczam wrogo jego ręke i krzycze do fanów,,Fallen is The Best". Przeciwnik pada z bólu na kolana, stompuje go w plecy żeby się położył. Gdy już to zrobi męcze go Headlock Takedown. Błyskawicznie puszczam i wchodzę na narożnik pokazując mój wspaniały taunt. Po trzech sekundach tauntowania wchodzę na narożnik i czekam aż osłabiony Chris wstanie. Gdy wstanie wykonuje mu Flying Clothestline. Przeciwnik pada na mate z ogromnym hukiem. Uch to musiało boleć bo go trafiłem prosto w nos. Ku mojemu zdziwieniu nie zaczeła mu lecieć farba z nosa. Szybko podchodzę do niego, podnoszę i atakuje Gut Kick'iem. Gdy przeciwnik będzie na kolanach atakuje go kaziem butem w brodę. Przeciwnik pada osłabiony koło narożnika a ja go stompuje a na koniec naciskam butem na jego szyję. Gdy powiem że wystarczająco się nacierpiał podnosze go i wykonuje Spicy Drop. Po tym ataku wchodzę na narożnik i tauntuje do zgromadzących się na hali fanów...

Offline

 

#2 2011-05-01 20:25:20

Vince McMahon

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 12
Punktów :   

Re: asdas

Słychać charakterystyczny dźwięk to *GONG*.Na mojej twarzy widać zdenerwowanie. Przełykam ślinę co wyraźnie widać, po moim zachowaniu.Wiem że z przeciwnikiem nie będzie łatwo walczyć, bo to przecież kolega Chris'a Sabin'a z którym przegrałem w uczciwej walce. Czas zacząć walkę o pas TNA WHC. Na ugiętych nogach pilnie spoglądając na przeciwnika, wyciągam moje palce by zertknąć się z Alex'em. Czuję już jego palce, więc zrywam się błyskawicznie i mamy pierwsze starcie. Wprowadzam klincz z Alex'em, a przy tym rozstawiam nogi tak,aby rozłożyc swój ciężar ciała w odpowiednich proporcjach. Widzę że przeciwnik ma także rozstawione nogi więc kopię go leciutko w kroczę. Przeciwnik wychyla się obolale, a ja to wykorzystuje i wykonuje maczugę w plecy. Przeciwnik pada na kolana, a ja stompuje jego plecy, by był tak położony bym zapioł Headlock Takedown. Toteż właśnie robię, a gdy już zapiołem wsadzam łokieć pod kość policzkową by poczół ból. Trzymam tak dłuższą chwilę, by po tej chwili wykonać sprężynke i powalić Alex'a Shoulder Block'iem. Wiem że już dominuje w walce, ale nie mogę myśleć tak ponieważ wszystko się może zdarzyć. Podnoszę przeciwnika, po czym biorę energicznie prawe ręke przeciwnika by wykonać Irish Whip na liny. Gdy przeciwnik będzie się wracał przeskakuje nad Alex'em, tak by odbić się od lin i z zaskoczenia wykonać Floatover DDT or Jumping Tornado DDT. Widać po tym ataku że jestem sprytniejszy od przeciwnika w dużym stopniu. Wykorzystuje tą umiejętność i wykonuje cztery Low Kick'e niczym Sin Cara. Robię to po to by przeciwnik znalazł się w narożniku.Słychać gwizdy fanów którzy spotkali się na tej walce po to by mnie dopingować. Tak jak już wspomniałem Alex jest w narożniku, cofam się aż do przeciwległego narożnika i wykonuje Shoulder Thrusts z rozbiegu. Trzymam Alex'a pod Shoulder Thrusts trzy sekundy, by po tym wykonać Irish Whip i wbić przeciwnika w narożnik. Przeciwnik jest wbity w narożnik, a ja mu staje na kolanach, podtrzymując się jego barków i przenosząc cały ciężar ciała wyprostuwując nogi odbijam się i robię tak by mój przeciwnik uderzył matę (wiem że skomplikowane ale to real). Po tym ataku mogę pozwolić sobię na chwilę odpoczynku by podziękować fanom za świetny doping. Widzę że przeciwnik powoli wstaje, więc podchodzę do niego i powalam go Clothestline. Od razu go podnoszę i wykonuje tanecznym ruchem wykonuje wszystkim znany Punching Combo with Dancing. Po tym ataku, chyba sobie pozwolę na coś przyjemnego więc schodzę z ringu biorę dwa krzesła w obię ręce i uderzam w nie plecy przeciwnika...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-story.pun.pl www.angelodemonio.pun.pl www.polish-hh.pun.pl www.megaman.pun.pl www.fantasyimy.pun.pl